BENDRABUTIS » VEIKLA

POPIETĖ

Spalio 24 d. II grupės auklėtojos Regina ir Kristina sukvietė visus bendrabutyje gyvenančius specialiojo ugdymo centro mokinius į aktų salėje vykusią smagią popietę „Menu mįslę keturgyslę“.

plačiau
IŠVYKA Į MIESTO BIBLIOTEKĄ

Spalio 25 dieną 2 bendrabučio grupės vaikai su auklėtoja lankėsi Miesto bibliotekoje, įsikūrusioje virš „Maksimos“ parduotuvės.

plačiau
EDUKACINĖ IŠVYKA Į SULČIŲ SPAUDYKLĄ

  Mūsų centras dalyvauja sveikatos stiprinimo programoje „Sveikesnio gyvenimo link“, kurios pagrindinė paskirtis - skatinti centro bendruomenės narių sveikatos ugdymą, kurti palankią fizinę ir psichosocialinę aplinką.

plačiau
RUDENĖLIO IŠDAIGOS

  Kiekvienais metais, pasitikdami derliaus ir spalvų gausos metą, linksminamės Rudenėlio šventėje. 

 

plačiau
INTEGRUOTA VEIKLA

Saulėtą ketvirtadienio popietę 3 auklėjimo ir pailgintos dienos grupės ugdytiniai ir auklėtojai bei jų padėjėjos susirinko centro stadione bendrai - integruotai veiklai, kurios tikslas buvo suvokti kūno kultūros, kaip sveikatos stiprinimo priemonę; skatinti savitarpio pagalbą, bendradarbiavimą atliekant užduotis ir pažinti gamtą.

plačiau
IŠTVERMĖS ŽYGIS Į PAPLATELĘ

Birželio 6 dieną I ir III grupės auklėtiniai išsiruošė į ištvermės ir kantrybės žygį Žemaitijos nacionaliniame parke. Įveikėme Paplatelės pažintinį taką. 

plačiau
VAIKYSTĖS ŠVENTĖ

Vaikų gynimo dieną centro bendrabučio vaikai šiemet paminėjo triukšmingai. Auklėtojos Regina ir Kristina  su savo auklėtiniais pakvietė visus į diskoteką. 

plačiau
NUO SĖKLOS IKI AUGALO

   Pavasaris darbų metas, tad ir bendrabučio I auklėjimo grupė įsisuko į pavasarinių darbų maratoną.

plačiau
RŪŠIUOK IR TAUSOK!

  Šiais laikais kaip niekada aktualus atliekų rūšiavimas. Labai svarbus kiekvieno mūsų indėlis į gamtos tausojimą. 

plačiau
KOŠĘ VALGAU - SVEIKAS AUGU!

    Šiais mokslo metais mūsų specialiojo ugdymo centras pripažintas sveikatą stiprinančia mokykla

plačiau