BENDRABUTIS » VEIKLA

PIEŠIAME IR PO PAMOKU :)

   Prailgintos dienos grupėje ugdytiniai užsiima įvairia veikla: piešia, daro darbelius; mokosi savitvarkos; kasdien įtvirtina higienos įgūdžius; ilsisi; sportuoja sporto salėje, o esant geram orui, vaikštinėja lauke.

plačiau
VELYKŲ BELAUKIANT!

Saulėtą balandžio 17 dienos popietę išsiruošėme į Plungės Senamiesčio aikštę dalyvauti „Margučių alėjos“ atidaryme.

plačiau
DISKOTEKA KITAIP :)

Šokis – tai būdas, padedantis atpalaiduoti kūną, nuraminti protą, pažadinti kūrybines vidines galias. Kovo 28 dieną bendrabučio auklėtiniai rinkosi į paslaptingą renginį „Diskoteka kitaip“.

plačiau
ŽIEMOS MALONUMAI :)

Žiemos malonumais džiaugiasi bendrabučio antros grupės mokiniai.

plačiau
KALĖDINIŲ LAIŠKŲ RAŠYMO CENTRAS

Besibaigiant gruodžiui bibliotekoje įsikūrė Kalėdų Senelio laiškų rašymo centras.

plačiau
BENDRADARBIAVIMAS KURIANT

Sakoma, kad diena, kai neišmokai nieko naujo – veltui praleistas laikas. Tam, kad diena nepraeitų veltui, gruodžio 9 d. bendrabučio 4 grupės auklėtiniai lankėsi Plungės Saulės gimnazijoje ir dalyvavo edukaciniame užsiėmime, kuriame mokėsi pasidaryti natūralaus vaško žvakeles.

plačiau
Išvyka į Varkalius

   Baigiantis mokslo metams, gegužės 24 dieną, 3 auklėjimo grupės moksleiviai su auklėtoja ir padėjėja susiruošė aplankyti kaimynystėje esančią Varkalių gyvenvietę.  

plačiau
Išvyka į Lietuvos jūrų muziejų ir delfinariumą

 Ar galima lietingą ankstyvo pavasario dieną paversti šilta ir saulėta? Galima. Reikia tik nuvykti į atsinaujinusį Lietuvos jūrų muziejų ir aplankyti delfinus!

plačiau
Linksmosios estafetės

 Visi žino patarlę – „Sveikame kūne – sveika siela“ ir niekas dėl to turbūt nesiginčys. Sportuoti ir judėti mėgstame ir mes.

plačiau
Mūsų laisvalaikis

Po pamokų, auklėtiniams grįžus į bendrabutį, tampa aktualus laisvalaikio praleidimo būdas, lavinant vaikų kūrybiškumą ir vaizduotę.

plačiau