BENDRABUTIS » VEIKLA

POPIETĖ SU VERBA

   Kovo 4 diena – Šv. Kazimiero (Lietuvos globėjo) diena. Šv. Kazimieras neatsiejamas nuo Kaziuko mugės, kurios metu gali išvysti ir įsigyti įvairiausių amatininkų darbų. 

plačiau
POPIETĖ ANT MORTOS KALNO

Popietė ant Mortos kalno.

plačiau
PIEŠIAM ŽIEMĄ

Bendrabučio 4 auklėjimo grupės dailininkai pristato savo piešinius :)

plačiau
IŠVYKA Į PLUNGĖS GYVŪNŲ PRIEGLAUDĄ

Šaltą vasario 10 dienos pavakarę suplanavome aplankyti Plungės gyvūnų prieglaudos gyventojus. Nusipirkę šunų ir kačių maisto nuvykome pas Plungės ,,Priglaustukus".

plačiau
PAGALBA PAUKŠČIAMS

Sausio 27 dieną bendrabučio 4 aukl. grupėje vyko pokalbis apie nesiliaujančius šalčius ir kuo mes galėtume padėti paukšteliams žiemą.

plačiau
NAMŲ JAUKUMO IR ŠVENTINĖS NUOTAIKOS KŪRIMAS

Puošdami namus, klases, bendrabučio kambarius ir netgi miegamuosius kalėdinę nuotaiką kuriame ne tik sau, bet ir šalia esantiems. Taigi, dalijamės Plungės specialiojo ugdymo centro bendrabučio grupių išmonės, kūrybiškumo, kruopštaus darbo rezultatais.

plačiau
ŠIURPNAKČIO BELAUKIANT

Artėjant Helovino šventei (lietuviškai Šiurpnakčiui) bendrabučio 4 grupės auklėtiniai gamino savo grupę puošiančias dekoracijas.

plačiau
IŠVYKA Į ŽEMAITIJOS NACIONALINĮ PARKĄ

Gražią spalio 7 dienos popietę bendrabučio 4 auklėjamosios grupės mokiniai, lydimi auklėtojo V. Eiduko ir auklėtojo padėjėjos I. Bertašienės, išsiruošė į Žemaitijos nacionalinį parką. 

plačiau
IŠVYKA PO ŠEIRĖS PAŽINTINĮ TAKĄ

Rugsėjo 29 dieną išvykoje į Žemaitijos nacionalinio parko Šeirės taką, oficialiai prasidėjo projektas "Vabalų viešbutis"!

plačiau
RUDENĖLIO ŠVENTĖ

Gražią rugsėjo 23-iosios popietę centro bendrabučio auklėtiniai rinkosi į „Rudenėlio šventę“. Šiemet ji vyko kiek kitaip, nei įprasta. 

plačiau