BENDRABUTIS » VEIKLA

IŠVYKA Į ŽVĖRINČIŲ
IŠVYKA Į ŽVĖRINČIŲ

Kol lepina rudens saulė I ir II bendrabučio grupių auklėtiniai dalyvavo išvykoje į Žvėrinčių.  Tikėjomės pamatyti stumbrus, mešką, elnius, o gal ir lūšį. Suruošėm gyvūnams lauknešėlį – obuolių, morkų, kopūstų. Kad kelias neprailgtų, autobuse pasitikrinom žinias mini viktorinoje: koks didžiausias Lietuvos gyvūnas, kas turi dideles akis ir jas gražiai varto, kas panašus į katiną, bet gyvena medyje, kas labiausiai mėgstą medų...

   Kalbėti  viena, bet pamatyti visoje didybėje mešką, ar girių karalių – stumbrą!.. Pamatėme apuokus, pavaišinome morkomis elnius, laukinius arklius. Labai dėkingi Žvėrinčiaus darbuotojai, mus pasitikusiai ir medumi išviliojusiai meškutę, parodžiusiai kur ieškoti lūšių, stumbrų. Nes laukiniai gyvūnai gyvena erdviuose aptvaruose ir nelabai laukia žmonių dėmesio.

  Grįžtant atgal nusprendėme sustoti ir apžiūrėti vienų iš mažiausių gyvūnų namus – skruzdėlyno. Auklėtoja Regina papasakojo apie skruzdėlių gyvenimą. Nusprendėm, kad saugoti reikia ne tik didelius, bet ir mažus.

Saulė, įdomūs įspūdžiai, pramogos – viskas ko reikia gerai mokslų metų pradžiai!

 

                                                                                      Vyr.auklėtoja Gražina Kurmienė