FOTOGALERIJA » 2017-2018 m.m.

EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS GINTARO MUZIEJUJE
EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS GINTARO MUZIEJUJE

   Gruodžio 19 dieną 7-8 spec. klasių moksleiviai vyko į šventiškai pasipuošusią Palangą.  Nusprendėme įdomiai, turiningai ir prasmingai palydėti išeinančius metus.  Kelionės tikslas - pasigrožėti spindinčia J. Basanavičiaus gatve, paskutinį kartą šiais metais pamojuoti Baltijos jūrai ir pamatyti ją ne tik žemėlapyje. Galutinis tikslas - Palangos gintaro muziejus, kur mūsų laukė edukacinis užsiėmimas „Gintaro paslaptys“.

   Palanga mus pasitiko šventiškai pasipuošusi. Negalėjome atsigėrėti įvairiai papuoštomis eglutėmis, šviečiančiomis  girliandomis. Iš toli išgirdome jūros ošimą. Jūra buvo kaip niekada graži ir labai  audringa.

   Palangos gintaro muziejuje moksleiviai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Gintaro paslaptys“, susipažino su gydomosiomis gintaro savybėmis, eksperimentavo, kaip atskirti tikrą gintarą nuo dirbtinio, išbandė gydomąją gintaro galią. Vėliau apžiūrėjome unikalią  gintaro ekspoziciją, kuri supažindino su gintaro susidarymu, prekybos keliais, gavyba, apdirbimu. Labiausiai sužavėjo Saulės akmuo, gintaro gabaluose amžiams sustingę įvairūs vabalėliai, lapeliai, net driežai.

   Grįžtant autobuse nerimo įspūdžių srautas.  Nusprendėme, kad mūsų kelionė buvo labai  turininga ir sklandi.

 

                                                                                                                                                 Mokytoja Liucija Gagilienė