FOTOGALERIJA » 2017-2018 m.m.

RUDENS DŽIAUGSMAI 2017-09-20
RUDENS DŽIAUGSMAI 2017-09-20

Rudens džiaugsmai 9-10-oje spec. klasėje.
   Pasibaigus vasaros atostogoms devintos – dešimtos specialiosios klasės mokiniai su dideliu džiaugsmu grįžo į savo klasę pradėti naujus, o daug kam ir paskutinius mokslo metus ugdymo centre. Ilgai nelaukę ėmėme organizuoti pirmąją išvyką.

   Rugsėjo 20 d., šviečiant rudeniškai saulei, išvykome į energetinių labirintų parką Plateliuose. Mokiniai turėjo galimybę susipažinti su Energetinių labirintų  ir geometrinių figūrų parku. Išvaikščioję visus labirintus (kurių yra net aštuoni), pažadinę savo gyvybines energijas, sočiai papietavę, mokiniai galėjo likusias jėgas sutelkti žaidimams – šaškėmis, šokinėjimams batutuose ir kituose žaidimuose. 

   Gražius gamtovaizdžio įspūdžius papildė ir apžvalgos aikštelės aplankymas (Plateliuose). Iš didžiulio aukščio apžiūrėjome Platelių ežero salas, akimis išlydėjome paskutines klykiančias gerves. 

   Rudenėjant ir šąlant orams mokiniai organizavo naują išvyką. Šįkart sumanė smagiai ir aktyviai praleisti laiką pramogų ir laisvalaikio centre „Porto“(Plungėje).

   Smagumo ir azarto tikrai netrūko, mokiniai vienas už kitą buvo taiklesni. Smagiai pasibuvę, pasimėgavę gardžiomis picomis, grįždami į ugdymo centrą skaičiavome surinktus taškus boulingo turnyre ir jau planavome naują išvyką.

Klasės vadovė – Jurgita Arlauskienė