FOTOGALERIJA » 2017-2018 m.m.

SAUGOS PRATYBOS PLUNGĖS SPECIALIOJO UGDYMO CENTRE 2017-11-08
SAUGOS PRATYBOS PLUNGĖS SPECIALIOJO UGDYMO CENTRE 2017-11-08

Lapkričio 8 d. Plungės specialiojo ugdymo centro ugdytinius ir darbuotojus ant kojų sukėlė pavojaus signalas. Bendruoju pagalbos centro telefonu Nr. 112 buvo pranešta apie Plungės specialiojo ugdymo centre kilusį gaisrą. Atvyko ugniagesių, greitosios medicinos pagalbos, apsaugos tarnybos „Grifs AG“ ekipažai. Visose patalpose sustabdyta bet kokia veikla, visi ugdytiniai, mokytojai, darbuotojai buvo skubiai evakuoti iš SUC patalpų į sutartą vietą. Laimė, realios grėsmės nebuvo – vyko pratybos.

Po pratybų SUC ugdytiniams ugniagesiai demonstravo gaisrinės automobilį, o su atsakingais už gaisrinę saugą įstaigos vadovais aptariama pratybų eiga ir evakuacijos ypatumai.

Dėkojame Plungės rajono savivaldybės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkui V. Šimkui, Plungės rajono civilinės saugos vyr. specialistui V. Mončiui, Plungės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininko pavaduotojui M. Kaunui, Valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio inspektoriui M. Kandrotui už geranoriškumą, išsakytas pastabas bei duotus patarimus.