FOTOGALERIJA » 2018-2019 m.m.

        Jau trečius metus draugija „Guboja“, bendradarbiaudama su VšĮ „Klasika LT“, sudaro galimybę respublikinio jaunų neįgaliųjų muzikos atlikėjų konkurso-festivalio „Perliukai“ laureatams koncertuoti tarptautinio M. K. Čiurlionio festivalio renginiuose Palangoje.

plačiau
PASKUTINIS SKAMBUTIS

   Birželio 21 dieną Plungės specialiojo centro aktų salėje vyko moksleivių išleistuvių šventė.

plačiau
Atostogas pasitinkant

Puikią birželio 19 dienos popietę jungtinės bendrabučio auklėtinių pajėgos, lydimos auklėtojų, išsiruošė iškylon į Gandingos piliakalnį.

plačiau
EKSKURSIJA Į ORNITOLOGIJOS STOTĮ VENTĖS RAGE BEI PASIPLAUKIOJIMAS NEMUNO DELTA

Birželio 13 dieną beveik pusė mokinių sugužėjo į centro kiemą, kur jų laukė mokykliniai autobusai. Visi žinojo kur važiuos, bet buvo labai smalsu pamatyti viską savo akimis.

plačiau
FAKTŲ MEDŽIOKLĖ PLUNGĖS IŠMANIAJAME PARKE

5-8 specialiųjų klasių mokiniai nutarė vieną iš paskutinių šių mokslo metų pamokų praleisti įdomiau – vyko į netradicinę pamoką - „Faktų medžioklę Plungės išmaniajame parke“.

plačiau
Vasaros sporto šventė

2019 m. birželio 7 d. Plungės specialiojo ugdymo centre praūžė sporto šventė. Į šventę rinkosi ne tik mokiniai, mokytojai, bet ir mokinių tėveliai.

plačiau
Telšių Alkos muziejaus kaimo ekspozicija

2019 metų birželio 5 dieną 2-4 spec., 2-10 lav. klasės ir sįu klasė išvyko į Telšių Alkos muziejų apžiūrėti ten esančią kaimo ekspoziciją.

plačiau
EKSKURSIJA Į DINOZAURŲ PARKĄ

Ekskursija į dinozaurų parką.

plačiau
EKSKURSIJA Į KLAIPĖDOS KARO LAIVŲ FLOTILĘ BEI JŪRŲ MUZIEJŲ.

Ekskursija į Klaipėdos karo laivų flotilę bei jūrų muziejų.

plačiau
ŠIAURIETIŠKO ĖJIMO PAMOKA

Gražų gegužės 29 dienos rytą Plungės specialiojo ugdymo centre lankėsi šiaurietiško ėjimo specialistė iš Plungės visuomenės sveikatos biuro. Ji pravedė moksleiviams šiaurietiško ėjimo pamoką.

plačiau