FOTOGALERIJA » 2018-2019 m.m.

GINTI. SAUGOTI. PADĖTI.
GINTI. SAUGOTI. PADĖTI.

Toks šūkis pasitinka atėjusius Plungės policijos komisariato konferencijų salėje. 2018-10-16 d. Plungės specialiojo ugdymo centro moksleiviai, lydimi mokytojų ir mokytojų padėjėjų, lankėsi Plungės policijos komisariate, kuris yra įsikūręs naujose patalpose, pačiame miesto centre.

Mus sutiko ir naujojo pastato erdves aprodė PK VTS Prevencijos poskyrio vyresnioji specialistė Vida Žilinskienė. Ugdytiniams buvo parodyta migracijos tarnybos vieta, vaikų apklausos kambarys, laikino sulaikymo patalpos, policijos automobilių garažas, sužinojo, jog policininkai privalo sportuoti, kad palaikytų gerą fizinę formą ir tam specialiai yra įrengta nauja treniruoklių salė bei dušinės. Budintys policininkai dabar jau turi ir virtuvę, kur gali pasišildyti maistą ir pavalgyti, nes ne visada turi laiko išvykti pavalgyti už komisariato ribų. Dabartinės policijos komisariato patalpos jau yra pritaikytos žmonėms su negalia. Prireikus pagalbos po darbo valandų, jei neturite telefono, galima lengvai susisiekti su pagalbos centru, pasinaudojant skambinimo įrenginiu, įmontuotu prie įėjimo į policijos teritoriją.

Atnaujintas pastatas, kuriame įsikūrė Plungės policijos komisariatas, papuošė Plungę. O norėdamas papuošti komisariato patalpas, centro IIa socialinių įgūdžių klasės mokinys Audrius Viliušas, padovanojo savo tapybos darbą „Trakų pilis“.