FOTOGALERIJA » 2019-2020 m.m.

GERUMO AKCIJA
GERUMO AKCIJA

   Adventas - tai metas, kai norisi daryti gera kitiems, dovanoti ir gauti. Pirmąsias dvi gruodžio savaites Plungės specialiojo ugdymo centro mokiniai, padedant mokytojoms Rimai Bagdonavičiūtei, Rimai Jurevičiutei, Rimai Mockevičienei, Jūratei Senkuvienei, Janinai Žukauskytei, mokytojo padėjėjoms Vaidai Valauskienei, Vandai Šimkuvienei įsijungė į projektą - gerumo akciją ,,Kalėdas švęskime kartu“. Akcijos metu mokiniai kartu su pedagogais ir jų padėjėjais ruošė rankų darbo kalėdines dovanėles.

   Gruodžio 10 dieną būrelis Plungės specialiojo ugdymo centro mokinių kartu su mokytomis Jurgita Arlauskiene, Rima Jurevičiute ir Janina Žukauskyte vyko į Plungės parapijinius senelių globos namus. Čia mokiniai kartu su pedagogais, sveikindami su artėjančiomis šventėmis, dovanojo seneliams ir darbuotojams meninę programą ir vaikų rankų darbo dovanėles.

   Jauki popietė, pripildžiusi daugelio širdis džiaugsmo ašarų ir vilties, praėjo labai greitai. Lieka tikėtis, kad ši akcija taps tradicine, o geri darbai nesibaigs su kalėdiniu laikotarpiu. Juk gražius darbus turime daryti ne tik per šventes, bet visą gyvenimą.

 

Vyr. socialinė pedagogė Rima Jurevičiutė