FOTOGALERIJA » 2019-2020 m.m.

KAZIUKO MUGĖ
KAZIUKO MUGĖ

   Kovo 6 dieną Plungės specialiojo ugdymo centre šurmuliavo Kaziuko mugė. Į aktų salę rinkosi centro bendruomenė, mokinių tėveliai, svečiai iš Plungės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus, LIONS klubo, paslaugų ir švietimo pagalbos skyriaus, jaunųjų knygos bičiulių klubo ,,Išminties upeliukas“ mokiniai su vadovėmis.

   Skambant muzikai, mokiniai šventiškai įnešė savo rankomis rištas Verbas, kaip Kaziuko mugės ir pavasario simbolį. Dainorėliai smagiai traukė dainas, grojo dūdelėmis, pasakotojai klausinėjo vienas kito „ką pirksime mugėje?“, būgnininkai garsiai budino žemę. Gudriausieji įminė mįsles ir skubėjo prie „Laimės šulinio“, o darbščiausieji „arė“ žemę, „sodino“ daržoves.

   Centro direktorius Rimantas Gentvilas padėkojo svečiams, bendruomenei. Mokiniams įteikė „Kaziuko“ dovanų ir perkirpęs juostelę visus pakvietė į mugę. Mugėje netrūko mokinių pagamintų darbelių iš popieriaus, medžio, vilnos, siūlų, gėlių ir gardumynų, taip pat mamų keptų pyragų, duonos, džiovintų vaistažolių, megztų kojinių.

   Vieni pirko iškart, kiti derėjosi, kiekvienas skubėjo įsigyti sau ir savo artimiems lauktuvių. Pasibaigus mugei, dar ilgai sklandė linksma, pavasariška nuotaika.

 

                                                                                  Mokytoja Danutė Ažaneckienė