FOTOGALERIJA » 2019-2020 m.m.

TOLERANCIJOS DIENA PLUNGĖS SPECIALIOJO UGDYMO CENTRE
TOLERANCIJOS DIENA PLUNGĖS SPECIALIOJO UGDYMO CENTRE

   1995 m. lapkričio 16-ą dieną UNESCO paskelbė Tarptautine tolerancijos diena. Kasmet Tolerancijos dienai paminėti yra skiriamas simbolis. Šiemet jis – švyturys. Šia proga Plungės specialiojo ugdymo centre praėjusią savaitę vyko tolerancijos dienai skirtos veiklos. Mokiniai padedami dailės mokytojos Kristinos Masiliauskienės ir klasių vadovų visą savaitę užsiėmimų metų kalbėjo apie tolerantišką bendravimą, piešė švyturius.

   Šį antradienį per pirmą pamoką į aktų salę susirinkusi centro bendruomenė paminėjo tolerancijos dieną. Renginio metu socialinė pedagogė Rima Jurevičiutė kartu su mokiniais Audriumi ir Vaida kvietė susimąstyti apie toleranciją. Mintimis apie pagarbą ir pakantumą vienas kitam dalijosi centro direktorius Rimantas Gentvilas. Socialinei pedagogei Rimai Jurevičiutei palinkėjus dalintis gerumu bei daugiau šypsotis, renginys užbaigiamas muzikos mokytojos Jurgitos Arlauskienės ir jos ,,dainorėlių“ bendra daina ,,Reikia draugą turėti“.

   Nors tolerancijos diena minima tik kartą metuose, šis renginys priminė, kad stengtis gyventi draugiškai visai centro bendruomenei reikia kiekvieną dieną.

 

Vyr. socialinė pedagogė Rima Jurevičiutė