FOTOGALERIJA » 2020-2021 m.m.

KAZIUKO MUGĖ

Karantino metu negalėjome būti visi kartu, todėl vieni šventei ruošėsi pirmame centro aukšte, kiti - antrame. Bet šventinė nuotaika vis tiek buvo labai džiugi, skambėjo linksma muzika, netilo vaikų šurmulys.

plačiau
LIONS KLUBO DOVANA

Lietuvos LIONS klubai kartu su prekės ženklu “Always” baigė socialinę akciją #SvarbiKiekvienaDiena, kurios metu Lietuvoje buvo paaukota 380 000 higieninių paketų Lietuvos, tame tarpe ir Plungės specialiojo ugdymo centro mergaitėms.

plačiau
SU GIMTADIENIU, LIETUVA!
PYRAGAS LIETUVAI

Jau ne pirmus metus Plungės kultūros centras organizuoja iniciatyvą "Pyragas Lietuvai". Prie jos prisijungia ir centro mokiniai. Paskutinę dieną prieš atostogas jie kepė, tepė, lipdė ir kitaip kūrė pyragus Lietuvai bei piešė širdutes vieni kitiems ir tėvynei. Kviečiame įvertinti rezultatus :)

 

 

 

plačiau
SPORTINĖ POPIETĖ

Sausio 21 d. vyko bendrabučio 3 ir 4 grupių sportinė popietė.

plačiau
PIEŠIAM ŽIEMĄ

Bendrabučio 4 auklėjimo grupės dailininkai pristato savo piešinius :)

plačiau
POPIETĖ ANT MORTOS KALNO

Popietė ant Mortos kalno.

plačiau
ATMINTIS GYVA, NES LIUDIJA

   Šį rytą, mūsų centre, kaip ir visoje šalyje, languose suplazdėjo vienybės ir atminimo žvakių liepsnelės, primenančios, 1991 m. sausio mėn. įvykius. “Atmintis gyva, nes liudija.“

plačiau
JAUNIEJI GAMTININKAI SKUBA Į PAGALBĄ

Gruodui sukausčius pievas ir miškus, jaunieji centro gamtininkai nusprendė skubėti į pagalbą miško gyventojams.

plačiau
MENO SŪKURYS 2020

Panevėžio „Šviesos“ specialiojo ugdymo centre buvo organizuotas virtualus muzikos festivalis „Meno sūkurys 2020“. Mūsų centro kolektyvai taip pat jame dalyvavo.

plačiau