FOTOGALERIJA » 2020-2021 m.m.

DELTOS REGIONINIS PARKAS
DELTOS REGIONINIS PARKAS

   5-7 ir 6 spec. klasių mokiniai dalyvavo išvykoje - Nemuno deltos regioninis parkas. Išvykos metu aplankėme didžiausią Lietuvos salą – Rusnę, kurią iš visų pusių supa vanduo - tai unikalus gamtos kampelis, įsikūręs ten, kur kertasi Atmatos ir Skirvytės upės. Skirvytėlės etnografiniame kaime aplankėme Kazimiero Banio etnografinę žvejo sodybą. Sodyboje yra daugybė įvairiausių rakandų, žemės dirbimo ir žvejybos įrankių, kitų antikvarinių daiktų. Šiai sodybai yra apie 200 metų, apžiūrėję sodybą, pasiklausę pasakojimo, pažaidę žaidimų, atsisveikinome su Rusne ir vykome į Ventės ragą.

Prie Ventės rago švyturio mus pasitiko gidas, kuris labai įdomiai papasakojo apie ornitologijos stotį, kiek paukščių praskrenda, kiek sužieduoja per metus. Turėjome galimybę pamatyti kaip uždedamas žiedelis paukšteliams. Po to, apžiūrėjome ornitologijos stoties muziejų.

   Pats pietų metas, suradę poilsio zoną prie vandens, sočiai papietavę, keliavome į Dreverną. Pasidžiaugę Drevernos gamta, užlipę į apžvalgos bokštą, pilni įspūdžių grįžome namo.

 

Mokytojos Jurgita Arlauskienė ir Birutė Kaminskienė