FOTOGALERIJA » 2020-2021 m.m.

PUIKI DIENA :)
PUIKI DIENA :)

   Sėkmingai kibę į naujus mokslus, dešimtokai nusprendė dar pasinaudoti gražiomis dienomis ir papramogauti - palydėti vasarą prie jūros, pasidžiaugti šiltu rudenėjančiu oru bei saule, sužinoti kažką naujo ir pasportuoti.

   Pirmas kelionės tikslas buvo Karklėje esanti "Olando kepurė". Oras pasitaikė labai gražus - saulėtas, šiltas bet gana vėjuotas. Priėjus pušyno pakraštį, nuo skardžio atsivėrė jūros vaizdas su stačiais krantais ir akmenuotais paplūdymiais, apačioje matėsi skrendantys paukščiai, didelės, saulėje spindinčios bangos. Pasigrožėję vaizdu iš aukštai, nusprendėme nusileisti apačion. Kai kurie vaikinai nepabijojo ir šalto vandens - braidė basomis ir rinko akmenukus.

  Toliau vykome į netoliese esantį vienintelį Lietuvoje ir rytų Europoje esantį medžioklės trofėjų muziejų "Gamtos perlas". Tai yra puiki pažintinė priemonė tiek vaikams, tiek suaugusiems. Čia išvydome dramblį ir žirafą, kurie pribloškia savo dydžiu, liūtus, zebrą, raganosį, beždžiones, krokodilą, įvairius paukščius ir daug kitų egzotinių gyvūnų.

   Ir galutinis kelionės tikslas - Klaipėdoje esantis "Skypark". Tai yra didžiausia batutų platforma Europoje, kempinių baseinai bei puiki vieta ne tik aktyviai praleisti laiką, bet ir saugiai pasimokinti naujų triukų.

   Diena prabėgo greitai ir puikiai. Tikimės, kad tokių išvykų dar bus ne viena :)

 

Klasės vadovė Kristina Masiliauskienė