FOTOGALERIJA » 2021-2022 m.m.

IŠLEISTUVĖS

Centro mokinių išleistuvės - kai kuriuos išleidžiame į aukštesnes klases, o kai kuriuos - į plačius gyvenimo vandenynus ...
 

plačiau
NĖRA BLOGO ORO - TEREIKIA NORO

2022-06-21 Plungės specialiojo ugdymo centro 5-10 specialiųjų klasių mokiniai dalyvavo projektinėje veikloje- išvykoje ,,Gandingos piliakalnio pažinimas“. Išvykos metu aplankėme piliakalnio papėdę, susipažinome su Babrungo upės senvage. Keliavome akmenuota upės pakrante, kuri vedė prie Velnio pėdos. Po Velnio pėdos akmeniu, anot legendos, paslėpti Gandingos pilies raktai.

plačiau
IŠVYKA Į ŽEMAIČIŲ BUITIES MUZIEJŲ

Birželio 15 d. IB- IIIB SĮU ir 5,6, 10 lavinimo klasių mokiniai, lydimi mokytojų R. Bagdonavičiūtės, V.Gerybienės, mokytojos padėjėjos J.Stonkuvienės vyko į Telšius. Aplankėme Žemaičių buities muziejų.

plačiau
STAŽUOTĖ VOKIETIJOJE

Birželio 6-10 d., Centro direktorė Kamilė Kundrotaitė-Astreikienė ir ugdymo skyriaus vedėja  Ina Knašienė dalyvavo projekte,  finansuojamam Europos socialinio fondo lėšomis ,,Pedagogų ir švietimo pagalbos specialistų kvalifikacijos tobulinimas” (Nr. 09.2.2-ESFA-V-707-02-0001), Tarptautiniame kvalifikacijos tobulinimo seminare  -  mokomajame vizite mokymo priemonių parodoje DIDACTA 2022 Vokietijoje, Kelno mieste.

 

plačiau
PASKAITA

Mokslo metams einant į pabaigą, prasideda pats smagiausias poilsio, žaidimų ir pramogų laikotarpis. Tam, kad vasaros metu ne tik smagiai, bet ir saugiai leistume laiką, specialiojo ugdymo centro mokiniams vyko paskaita-užsiėmimas, kurio metu kalbėjomės apie saugų elgesį prie vandens telkinių, gamtoje, gatvėje, kad išvengtume nelaimingų atsitikimų ir sveiki grįžtume į mokyklą.

plačiau
LOBIO IEŠKOTOJAI, SKIRTI PLUNGĖS 230 METŲ GIMTADIENIUI

Šis, birželio 13 dienos pirmadienis, mūsų Centre buvo išskirtinis – vyko, jau tradicija tampanti  „Lobio ieškotojų“ šventė, kuri šiemet buvo skirta Plungės miesto 230 metų gimtadieniui. Taip pat ši diena – paskutinė Centro pradinukų mokslo diena, tad tuo pačiu atsisveikinta su Centro mažaisiais, pasveikinti būsimi  penktokai.

plačiau
BIRŽELIO 1-OJI VAIKŲ GYNIMO DIENA

Minint Birželio 1-ąją - Vaikų gynimo dieną,  Centro mokiniai sulaukė netikėtų svečių - žirgų. Kartu su IRKinio žirgyno darbutojoais mokiniai turėjo galimybę ne tik paleisti, pašukuoti žirgus, bet ir pajodinėti.

plačiau
IŠVYKA PO PLATELIŲ APYLINKES

Saulėtą birželio devintosios rytą IA- IIIA ir IB-IIIB socialinių įgūdžių ugdymo klasių mokiniai, lydimi  mokytojų J. Žukauskytės, R. Bagdonavičiūtės ir mokytojos padėjėjos V. Šimkuvienės, išvyko į Platelius.

plačiau
IŠVYKA Į JŪRŲ MUZIEJŲ

Birželio 8 d. 1, 2 ir 8 lavinamosios klasės išsiruošė į kelionę. Ne šiaip sau kelionė buvo, vykome į Lietuvos jūrų muziejų ir  delfinariumą.

plačiau
MUZIKOS PAMOKA PLUNGĖS JŪROS PAKRANTĖJE

Vasarai atėjus visi norime kuo daugiau laiko praleisti gamtoje, todėl penktos ir šeštos specialiosios klasės mokiniai muzikos mokėsi Plungės jūros pakrantėje.

plačiau