FOTOGALERIJA » 2021-2022 m.m.

RESPUBLIKINIS KONKURSAS - FESTIVALIS "PERLIUKAI"
RESPUBLIKINIS KONKURSAS - FESTIVALIS

2021-10-12 d. Klaipėdoje vyko V-asis respublikinis konkursas – festivalis „Peliukai“, kuriame dalyvavo apie 100 dalyvių iš Klaipėdos regiono. Žiūri komisiją sudarė muzikos profesionalai, turintys ilgametę  muzikinės veiklos patirtį.

Šiemet aktyviai konkurse dalyvavo Plungės specialiojo ugdymo centro mokiniai, savo pasirodymais nustebinę ne tik žiūrovus, bet ir komisiją. Ypatingo dėmesio sulaukė Vokalinis – instrumentinis ansamblis, kurie konkursui paruošė Andriaus Borisevičiaus dainą „Mano Lietuva“ ir ritminį kūrinį pagal Balio Dvariono maršą „Gimtinės laukais“. Šis ansamblis buvo įvertintas „Spalvingojo perlo“ nominacija.

Puikiai sekėsi ir aštuonerius metus dainuojančiam solistui Deividui Kaniauskui, kuris dainavo l. l. dainą „Teka, teka“, bei Robert Lau „Dievo vaikas“, akompanavo mokytoja Jurgita Arlauskienė. Deividui buvo įteikta III laipsnio premija.

Plungės specialiojo centro pirmos klasės mokinys Arentas Katkus savo balsu, žavesiu ir profesionaliu pasirodymu abejingų nepaliko nei komisijos, nei žiūrovų tarpe. Arentui buvo pirmas pasirodymas didžiojoje scenoje. Berniukas atliko l. l. d. „Dainų dainelė“ ir „Obuoliukas“ muz. J. Miliauskaitės, žodž. Z. Sadauskaitės. Akompanavo mokytoja Jurgita Arlauskienė. Jaunas dainininkas buvo įvertintas I laipsnio premija ir ypatingu žiūrovų ir komisijos palaikymu.

Pirmos ir trečios premijų laimėtojai – Arentas Katkus ir Deividas Kaniauskas 2022 metų rudenį bus pakviesti į finalinį Perliukų koncertą Vilniuje, o instrumentinis – vokalinis ansamblis pirmą kart dalyvavęs konkurse grįžo su puikia nuotaika ir didžiuliu noru muzikuoti ir sudalyvauti dar ne viename konkurse, festivalyje ir muzika džiuginti klausytojų širdis.

 

Muzikos mokytoja Jurgita Arlauskienė