FOTOGALERIJA » 2021-2022 m.m.

SEKU SEKU PASAKĄ...
SEKU SEKU PASAKĄ...

Lapkričio 25 d. Plungės specialiojo ugdymo centrą aplankė Pasakų senelė ir... Pasaka. Jos kartu su vilku Luku, katinu Armandu ir princese Aiste į popietę „Seku seku pasaką“ pakvietė bendrabučio I, II ir III grupių vaikus.

Vaikai šventėje vardijo žinomas pasakas, spėliojo, iš kokių pasakų yra skaitomos ištraukos, žiūrėjo, kur juos nuves stebuklingi siūlai. Taip pat įsijungė į viktoriną. Apie ką? Žinoma, apie pasakas. Mergaitės gėlėmis puošė princesių karūnas. Vėliau visi bandė atpažinti pasakų veikėjus ir daiktus, dėliojo dėliones. Katinėlis Armandas pasekė pasakų be galo, o senelė kvietė atpažinti pasakų pavadinimų pabaigas. III grupės vaikai skaičiavo, kiek pasakų slepiasi Mariaus Marcinkevičiaus eilėraštyje „Lopšinė“, o I ir II grupių atstovai vaidino pasaką apie ropę. Renginio pabaigoje jo dalyviai vardijo savo mylimiausius veikėjus. O šventė baigėsi smagiais šokiais pagal iš pasakų surinktas daineles.

Renginys buvo smagus, to ir siekėme, nes lapkričio 28-oji – Advento pradžia. O su juo atkeliauja rimtis, susikaupimas, ir, žinoma, švenčių laukimas.

Bendrabučio II grupės auklėtojos Regina ir Kristina