FOTOGALERIJA » 2021-2022 m.m.

TOLERANCIJOS DIENA
TOLERANCIJOS DIENA

Lapkričio 16 oji – Tolerancijos diena. Šią dieną ypatingai paminėjo Plungės specialiojo ugdymo centro mokiniai su lopšelio – darželio „Rūtelė“ auklėtiniais. Vaikai visi kartu piešė namelius, dainavo, šoko ir iš muzikos kūrė Draugystės miestą.  Draugystės mieste skambėjo draugiškas orkestras, draugų choras. Vaikai visi buvo nuoširdūs, supratingi, tolerantiški, o svarbiausia vieni kitiems  dovanojo šypseną, šilumą ir gerą nuotaiką.

Na, o Plungės specialiojo ugdymo centro bendruomenė rinkosi į Tolerancijos dienos paminėjimą. Kiekvienais metais tolerancijos diena turi šiai dienai skirtą simbolį. Šių metų tolerancijos dienos simbolis yra – miestas

Renginio metu švietimo pagalbos ir konsultavimo skyriaus vedėja  - psichologė Gintarė Vičienė, socialinė pedagogė Rima Jurevičiutė, centro direktorė Kamilė Kundrotaitė – Astreikienė priminė centro bendruomenei žodžio tolerancija prasmę. Kadangi šių metų akcijos simbolis – yra miestas, renginį vainikavo Plungės specialiojo ugdymo centro  tolerancijos miesto kūrimas.

 

 

Socialinė pedagogė Rima Jurevičiutė

Muzikos mokytoja Jurgita Arlauskienė