FOTOGALERIJA » 2022-2023 m.m.

MOKYTOJŲ DIENA

Plungės Specialiojo ugdymo centro pedagogai, jų padėjėjai, kaip ir visa Lietuvos pedagogų bendruomenė, turiningai pažymėjo Mokytojo dieną.

Centre Mokytojo diena praėjo neįprastai. Mus aplankė Plungės „Saulės“ gimnazijos abiturientai, lydimi karjeros specialistės Irenos Norgėlienės.

Gimnazistai ne tik apsilankė mūsų centre, bet ir praktiškai susipažino su specialiojo pedagogo profesija.

plačiau
INTEGRUOTA VEIKLA

Ta proga 7, 8 ir 10 specialiųjų klasių mokiniai dalyvavo integruotoje muzikos ir dailės pamokoje. Išvažiuojamoje pamokoje. Jie, lydimi mokytojų Jurgitos ir Rūtos bei padėjėjų Juditos ir Renatos, vyko į Plungės bažnyčią, kur apžiūrėjo vargonus, kuriais grojo Mikalojus Konstantinas Čiurlionis.

plačiau
INTEGRUOTA VEIKLA SU PLUNGĖS

Tęsdami judumo savaitę, šiandien Centre sulaukėme Ryto mokyklos trečiokų. Kartu su Centro pradinukais vyko integruota fizinio ugdymo pamoka.

plačiau
SAUGAUS EISMO PAMOKĖLĖS

„Kaip teisingai nešioti atšvaitus ir saugiai pereiti gatvę?“ - Rugsėjo mėnesį specialiojo ugdymo centro mažieji  mokiniai pakartojo žinias apie atsargumo priemones pereinant gatvę ir pagrindines atšvaitų nešiojimo taisykles tamsiu paros metu.

plačiau
IŠVYKA Į SPEKTAKLĮ

2022-09-28 Plungėje prasidėjo Plungės kultūros centro projektas „Penki profesionalaus teatro vakarai Plungėje“.

plačiau
BENDRADARBIAVIMAS SU PLUNGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLA

Centro I-III socialinių įgūdžių ugdymo klasių 9 mokiniai jau antrus metus mokosi Plungės Technologijų ir verslo mokykloje pagal Virėjo modulinę profesinio mokymo programos modulį „Maisto produktų ir žaliavų parinkimas, pirminis jų apdorojimas“. Nuo rugsėjo 1 d. modulį pasirinko dar aštuoni mokiniai.

plačiau
AKCIJA

Rugsėjo 9 dieną startavo Vaisiaus alkoholinio sindromo  dienos, dar kitaip vadinamos „Raudonų batelių diena“ minėjimo renginys.

plačiau
RUGSĖJO 1-OSIOS ŠVENTĖ

Rugsėjo 1-oji - Mokslo ir žinių diena. Visa Centro bendruomenė grįžo po vasaros atostogų su naujom jėgom, energija ir svajonėm.

plačiau