FOTOGALERIJA » 2022-2023 m.m.

MOKYTOJŲ DIENA
MOKYTOJŲ DIENA

Plungės Specialiojo ugdymo centro pedagogai, jų padėjėjai, kaip ir visa Lietuvos pedagogų bendruomenė, turiningai pažymėjo Mokytojo dieną.

Centre Mokytojo diena praėjo neįprastai. Mus aplankė Plungės „Saulės“ gimnazijos abiturientai, lydimi karjeros specialistės Irenos Norgėlienės.

Gimnazistai ne tik apsilankė mūsų centre, bet ir praktiškai susipažino su specialiojo pedagogo profesija. Jie noriai ir kruopščiai talkino centro pedagogams: vedė pamokas, bendravo su mokiniais ir mokytojais. Prie arbatos puodelio pasidalijo savo įspūdžiais ir įgyta patirtimi. Kalbėdami jie nuoširdžiai pasakojo, kaip greitai su mūsų centro mokiniais rado bendrą kalbą. Pamatė, kad mokiniai, kaip ir kitų mokyklų mokiniai, tokie pat žingeidūs, draugiški, linksmi, mėgstantys bendrauti, gebantys juokauti ir, kas be ko, paišdykauti. Pareiškė norą dar apsilankyti mūsų centre. Tai buvo pirmas, jų žodžiais tariant,  bet ne paskutinis kartas. O kai kurie rimtai pasvarstys renkantis savo studijų kelią ir, galbūt, pasirinks specialiojo pedagogo profesiją.  Abiem pusėm tai buvo  gera ir naudinga patirtis.

Džiaugiamės užsimezgusia nauja draugyste su Plungės „Saulės“ gimnazija ir tikimės ateityje sėkmingo bendradarbiavimo.