FOTOGALERIJA » 2022-2023 m.m.

RUDENS GĖRYBIŲ PARADAS
RUDENS GĖRYBIŲ PARADAS

  Šviesi, nuotaikinga, kūrybinga buvo šiandien prašurmuliavusi kasmetinė „Rudenėlio šventė“. Ruduo gėrybių metas, todėl ieškojome įdomybių gamtoje ir, tęsdami tradiciją, kibome į kūrybinį projektą „ Rudens darbelis“. Visą savaitę visi uoliai dirbo, ieškojo gamtos stebuklų, padėjusių įsižiebti kūrybinėms mūzoms. O rezultatas buvo nuostabus: atgijo ir džiugino savo šypsenomis visiems gerai pažįstamos daržovės bei vaisiai, įvairiausiomis spalvomis sušvito puokštės iš rudeninių gėlių. Kokie meniški ir kūrybingi mūsų mokiniai galėjome įsitikinti iš deklamuojamų eilėraščių, pasakojimų, dainelių.

   Netrūko žaidimų ir linksmybių. Į juos įsitraukė visi mokiniai, mokytojai. O kokia gi derliaus šventė, be sveikų, naudingų ir skanių gamtos gėrybių. Išmonės ir fantazijos netrūko ir ant rudens vaišių stalo patiektuose patiekaluose.

 Nenuostabu, kad tokį svarbų visiems metų laiką – rudenį, pažymime ypatingai. Todėl kupini įspūdžių, pilni emocijų, turtingi žiniomis ir prisipildę aruodus gamtos gėrybių laukiame kitų metų Rudenėlio šventės.

                                                                     Mokytoja  Dovilė Adomauskienė