FOTOGALERIJA » 2022-2023 m.m.

VIKTORINA "GYVENKIME SVEIKIAU"
VIKTORINA

Spalio 20dieną 7-10 specialiosios klasės mokiniai aktyviai dalyvavo protų mūšyje „Gyvenkime sveikiau“.

 Spalio 16-toji yra minima Pasaulinė maisto diena. Todėl šio protų mūšio „Gyvenkime sveikiau“ tikslas buvo paminėti šią maisto dieną ir atkreipti dėmesį į sveiką mitybą.

Protų mūšyje dalyvavo beveik visi kiekvienoje klasėje besimokantys mokiniai. Viktorinos užduotys buvo įvairios: klausimai su atsakymų variantais,  į kitus klausimus reikėjo atsakyti patiems.

Vertinimo komisijoje balus skaičiavo ir vertino bendrosios praktikos slaugytoja Alma Staponkienė ir Švietimo pagalbos ir konsultavimo skyriaus vedėja Gintarė Vičienė.

Susumavus rezultatus I vietą laimėjo komanda „Agurkai. Dėl antros ir trečios vietos vyko įtempta kova, nes komandos „Slyvos“ ir „Cukrus“ surinko vienodą balų skaičių. Atlikus papildomą praktinę užduotį II vietos laimėtojai tapo „Slyvos“, o trečiojoje vietoje liko „Cukraus“ komanda.

Dalyvaudami viktorinoje mokiniai pagilino žinias apie sveiką mitybą , smagiai leido laiką, dirbo komandose. Balus skaičiavusi ir vertinusi švietimo pagalbos ir konsultavimo skyriaus vedėja Gintarė Vičienė pasidžiaugė moksleiviais, nes į viktorinos klausimus mokiniai pateikė nemažai teisingų atsakymų.

Nugalėtojams buvo įteiktos atminimo dovanėlės, kurias dovanojo Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

 

Visuomenės sveikatos specialistė

A.Šarkauskienė