NAUJIENOS

 

 

Vasaros sporto šventė

2019 m. birželio 7 d. Plungės specialiojo ugdymo centre praūžė sporto šventė. Į šventę rinkosi ne tik mokiniai, mokytojai, bet ir mokinių tėveliai.

plačiau
Telšių Alkos muziejaus kaimo ekspozicija

2019 metų birželio 5 dieną 2-4 spec., 2-10 lav. klasės ir sįu klasė išvyko į Telšių Alkos muziejų apžiūrėti ten esančią kaimo ekspoziciją.

plačiau
EKSKURSIJA Į DINOZAURŲ PARKĄ

Ekskursija į dinozaurų parką.

plačiau
EKSKURSIJA Į KLAIPĖDOS KARO LAIVŲ FLOTILĘ BEI JŪRŲ MUZIEJŲ.

Ekskursija į Klaipėdos karo laivų flotilę bei jūrų muziejų.

plačiau
ŠIAURIETIŠKO ĖJIMO PAMOKA

Gražų gegužės 29 dienos rytą Plungės specialiojo ugdymo centre lankėsi šiaurietiško ėjimo specialistė iš Plungės visuomenės sveikatos biuro. Ji pravedė moksleiviams šiaurietiško ėjimo pamoką.

plačiau
ŠAŠKIŲ TURNYRAS

       Jau dveji metai, kaip Plungės specialiajame ugdymo centre mokiniai turi galimybę lankyti specifinio būrelio, kur mokoma žaisti šaškėmis, užsiėmimus.

plačiau
IŠVYKA Į PLUNGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLĄ

Gegužės 22 d. Socialinių įgūdžių ugdymo klasių mokiniai, lydimi mokytojų R. Mackevičienės ir R. Bagdonavičiūtės, lankėsi Plungės technologijų ir verslo mokykloje.

plačiau
ŠEIMOS DIENA CENTRE

Šeimos diena centre.

plačiau
Išvyka į Plungės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biurą

Gegužės 8 d. specialiojo ugdymo centro mokiniai, lydimi direktoriaus Rimanto Gentvilo, lankėsi Plungės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biure.

plačiau
LYTIŠKUMO PASKAITA

   Gegužės 7d. specialiojo ugdymo centro vyresnių klasių berniukams vyko lytiškumo ugdymo paskaita pagal sveikatos ir lytiškumo ugdymo ir rengimo šeimai bendrąją programą.

plačiau
AKCIJA

   Balandžio 19 dieną Plungės specialiojo udymo centro mokiniai ir mokytojai prisijungė prie visuotinės akcijos "Darom 2019".

plačiau
KONFERENCIJA - FESTIVALIS

   Balandžio 18 d. Plungės specialiojo ugdymo centro kolektyvas "Dainorėliai" ir draugai" su savo pasirodymu "Linksmasis orkestras" dalyvavo respublikinės konferencijos - festivalio "Saulės vaikai", kuris vyko Smalininkuose, meninėje programoje.

plačiau
IŠVYKA Į PLUNGĖS SOCIALINIŲ PASLAUGŲ CENTRĄ

   Balandžio 17 d. socialinių įgūdžių ugdymo klasių mokiniai vėl lankėsi pas kaimynus.  Buvome svetingai priimti ir supažindinti su Socialinių paslaugų centro veikla.

plačiau
VELYKŲ BELAUKIANT!

Saulėtą balandžio 17 dienos popietę išsiruošėme į Plungės Senamiesčio aikštę dalyvauti „Margučių alėjos“ atidaryme.

plačiau
PASKAITA „BŪKIME ŠVARŪS IR TVARKINGI“

Balandžio mėnesį 7-8 specialiosios klasės mokiniams buvo skaitoma paskaita apie asmens higieną.

plačiau
SVEČIAI IŠ KLAIPĖDOS ERNESTO GALVANAUSKO PROFESINIO MOKYMO CENTRO

Balandžio 1 d. pas mus svečiavosi atstovai iš Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro.

plačiau
DISKOTEKA KITAIP :)

Šokis – tai būdas, padedantis atpalaiduoti kūną, nuraminti protą, pažadinti kūrybines vidines galias. Kovo 28 dieną bendrabučio auklėtiniai rinkosi į paslaptingą renginį „Diskoteka kitaip“.

plačiau

Kovo 27 d. Plungės specialiojo ugdymo centro mokinių kolektyvas "Dainorėliai ir draugai" dalyvavo Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokyklos specialiojo ugdymo klasių integraciniame projekte "Teatro užsklandą praskleidus".

plačiau
PASAULINĖ VANDENS DIENA

Kiekvienais metais kovo mėnesį yra minima Pasaulinė vandens diena. Šią dieną įvairiose šalyse siekiama atkreipti dėmesį į vandens svarbą, jo kokybės reikšmę žmogaus sveikatai.

plačiau