NAUJIENOS

 

 

APSILANKYMAS PLUNGĖS JŪROS POILSIO IR SPORTO ZONOJE

Pagaliau vasara! Plungės specialiojo ugdymo centro vaikai, kol dar vasaros atostogos neišskyrė su klasės draugais, skuba kuo daugiau pamatyti ir patirti. Pradėti, žinoma, reikia nuo gimtojo miesto.

plačiau
SVEIKATOS IDĖJŲ SKRYNELĖ ANT ŽALIOS PALANGĖS

Nuo 2021-12-09 Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro nutarimu , mūsų centras įsijungė į sveikatą stiprinančių mokyklų tinklą. Šių  metų  Lietuvos sveikatą stiprinančių mokyklų/ centrų   antro ketvirčio tema  - ,,Sveikatos idėjų skrynelė ant žaliosios palangės“.

plačiau
IŠTVERMĖS ŽYGIS Į PAPLATELĘ

 Birželio 6 dieną I ir III grupės auklėtiniai išsiruošė į ištvermės ir kantrybės žygį Žemaitijos nacionaliniame parke. Įveikėme Paplatelės pažintinį taką. 

plačiau
BIRŽELIO 1-OJI VAIKŲ GYNIMO DIENA

Minint Birželio 1-ąją - Vaikų gynimo dieną,  Centro mokiniai sulaukė netikėtų svečių - žirgų. Kartu su IRKinio žirgyno darbutojoais mokiniai turėjo galimybę ne tik paleisti, pašukuoti žirgus, bet ir pajodinėti.

plačiau
VAIKYSTĖS ŠVENTĖ

Vaikų gynimo dieną centro bendrabučio vaikai šiemet paminėjo triukšmingai. Auklėtojos Regina ir Kristina  su savo auklėtiniais pakvietė visus į diskoteką. 

plačiau
EDUKACINĖ LYTIŠKUMO PAMOKA

Gegužės 25 dieną Specialiojo ugdymo centre vyko paskaita mergaitėms „Mergaičių lytinis brendimas. Intymi higiena. Savigarba.“    

plačiau
INTEGRUOTA PAMOKA NETRADICINĖJE ERDVĖJE

Gegužės 24d. Socialinių įgūdžių mokiniai vyko į B. Kaulienės konditerijos gaminių įmonę. Neįprastoje aplinkoje vyko komunikacinės veiklos ir praktinės veiklos integruota  pamoka ,,Konditerinių gaminių gamybos procesas“.

plačiau
ATVIRA PAMOKA

Plungės specialiojo ugdymo centro 1-4 spec. klasės mokiniai, nešini įvairiais muzikos instrumentais, išskubėjo į Liepijų mokyklą (Platelių skyrius), kur vyko muzikos pamoka „Linksmieji muzikos instrumentai“.

plačiau
INTEGRUOTA VEIKLA

Auklėtojai Regina ir Vincas organizavo integruotą veiklą "Ištiesk draugui ranką", kurios metu jaunesnio ir vyresnio amžiaus mokiniai ugdė bendravimo, socialinius įgūdžius.

plačiau
EDUKACINIS ROBOTIKOS UŽSIĖMIMAS

Centro mokiniai dalyvavo edukaciniame robotikos užsiėmime - Jaunojo išradėjo kelionė: keliaujantys robotai.

plačiau
INTEGRUOTA PAMOKA KITOJE ERDVĖJE

Gegužės 17 d. 5-6 spec. kl. mokiniams buvo organizuota integruota, kitoje erdvėje, geografijos ir medžio darbų pamoka. Pamoka vyko tarp trijų ežerų Telšių rajone.

plačiau
ŠEIMOS DIENA

Gegužės 12 d. Centre vyko Šeimos dienos šventė.

plačiau
IŠVYKA Į TARPTAUTINĮ TEATRŲ FESTIVALĮ

  Gegužės 12 d. Socialinių įgūdžių klasių mokiniai vyko į Plungės kultūros centrą. Išvykos tikslas: paskatinti domėtis teatro menu, tinkamai elgtis viešose vietose.

plačiau
NUO SĖKLOS IKI AUGALO

    Pavasaris darbų metas, tad ir bendrabučio I auklėjimo grupė įsisuko į pavasarinių darbų maratoną. 

plačiau
OLIMPINĖ DIENA

Gegužės 10 d. dalyvavome Plungės sporto ir rekreacijos centro projekte “Fizinio aktyvumo plėtra geresnei gyventojų sveikatai ir gyvenimo kokybei” Olimpinėje dienoje.

plačiau
IŠVYKA Į TRATC

Gegužės 9 dieną 7-10 specialiųjų klasių mokiniai lankėsi Telšių regioniniame atliekų tvarkymo centre.

plačiau
PROTMŪŠIS

Gegužės 4 dieną Specialiojo ugdymo centro mokiniams suorganizuotas protų mūšis „Žalingi įpročiai – ką žinome?“.

plačiau
FIZINIO UGDYMO PAMOKA IR KLASĖS VALANDĖLĖ NETRADICINĖJE APLINKOJE

Atšilus orams ir vis labiau lepinant saulės spinduliams, vis dažniau norisi būti lauke. Todėl ir Centro pradinukai, saulėtą antradienį,  įprastą sporto salę iškeitė į aktyvias veiklas miesto žaidimų aikštelėje.

plačiau
RŪŠIUOK IR TAUSOK!

   Šiais laikais kaip niekada aktualus atliekų rūšiavimas. Labai svarbus kiekvieno mūsų indėlis į gamtos tausojimą. 

plačiau
VAIKŲ VELYKĖLĖS - ŠVENTĖ IR MAŽAM, IR DIDELIAM

Balandžio 28 d. Centre  vyko nuotaikinga, tradicine tapusi Vaikų Velykėlių šventė.

plačiau