NAUJIENOS

 

 

UKRAINOS VAIKŲ GRUPĖS IŠVYKA Į SVEČIUS

Balanžio 27 d. Ukrainos ikimokyklinio amžiaus vaikų užtimtumo grupė "Saulutė" lankėsi Plungės l./d. "Vyturėlis" ir dalyvavo Lietuvos mažųjų žaidynėse.

plačiau
AKCIJA DAROM'22

Plungės specialiojo ugdymo centro bendruomenė prisijungė prie akcijos "Darom'22".

plačiau
PAMOKA NETRADICINĖJE ERDVĖJE

Balandžio 14 d. IB- IIIB SĮU klasės mokiniai buvo maloniai sutikti Plungės Vaikų bibliotekoje  ir išbandė edukacinę programą,, Sensoriniai skaitymai“.

plačiau
PAILGINTOS DIENOS GRUPĖS PASIEKIMAI

Pailgintos grupės ugdytiniai Gabrielius ir Silvija  dalyvavo Respublikinėse parodose „Rid rid rid Margi margučiai“  ir „Margučių margutis“.

plačiau
LINKSMOSIOS ESTAFETĖS

Prieš mokinių pavasario (Velykų) atostogas Plungės SUC vyko sportinės varžybos, kurių metu rungėsi ne tik specialiųjų klasių mokiniai, bet ir mokytojai. Visos komandos savo jėgas išbandė "linksmosiose" estafetėse. Po to sekė kvadrato varžybos. Mokinių džiaugsmas buvo buvo didžiulis, kovos buvo atkaklios, komandos nebuvo linkusios pralaimėti. Visus varžybų dalyvius lydėjo pavasariška nuotaika.

plačiau
PASKAITA

Š. m. balandžio 12 ir 13 dienomis jauniausieji specialiojo ugdymo centro moksleiviai klausėsi paskaitos,  kaip tinkamai prižiūrėti ir valyti dantukus.

plačiau
INTEGRUOTA PAMOKA

Vyko integruota matematikos ir kūno kultūros pamoka 5-6 spec. klasėje. Pamokos tema buvo"Drąsūs, stiprūs ir protingi". Mokiniai, dalyvaudami linksmosiose estafetėse kartu atliko įvairias matematines užduotis.

plačiau
EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS

Balandžio 13 dieną, 7-9 spec. klasių mokiniai vyko į Pagramančio regioninį parką edukacinį užsiėmimą „Margučio marginimas vašku“.

plačiau
KLASĖS VALANDĖLĖ BOULINGE

Jau antrą kartą šiais mokslo metais IA-IIIA  ir IB-IIIB socialinių įgūdžių ugdymo klasės mokiniai su savo klasės vadovėmis J. Žukauskyte ir R. Bagdonavičiūte smagiai leido laiką boulinge.

plačiau
SENSORINIAI SKAITYMAI

 Lavinamųjų klasių ugdytiniai sunkiai išlaiko dėmesį, sunkiai susikaupia atlikdami užduotis, o ypač dažnai nesugeba klausytis skaitomų pasakų, domėtis knyga.

1,2 ir 8 lavinamųjų klasių mokytojų tikslas buvo sukurti nuotaikingą komunikacinio ugdymo pamoką, kurioje vaikai įgytų naujų patirčių, emocijų skaitant knygą.

plačiau
PASKAITA, SKIRTA PASAULINEI SVEIKATOS DIENAI

 Balandžio 6 dieną, specialiojo ugdymo centro 1-4 specialiosios klasės vaikams vyko paskaita – užsiėmimas „Vaisiai ir daržovės vaikučių lėkštėje“.

plačiau
TARPTAUTINĖ VAIKŲ KNYGOS DIENA PLUNGĖS BIBLIOTEKOJE

Plungės vaikų bibliotekoje balandžio 1 d. buvo minima Tarptautinė vaikų knygos diena. Rengnyje dalyvavo ir Centro solistai: Arentas Katkus ir Deividas Kaniauskas.

plačiau
PROJEKTINĖ VEIKLA - AKCIJA

Balandžio 1 d. Centre sulaukėme svečių - Plungės r. Liepijų mokyklos Šateikių skyriaus priešmokyklinio ugdymo grupės ir pirmos klasės mokinių. Centro pradinukai kartu su svečiais dalyvavo projektinėje veikloje - akcijoje "Kaip gera ir smagu, sportuot visiems kartu", skirtoje paminėti Pasaulinę autizmo supratimo dieną.

plačiau
VIKTORINA, SKIRTA PASAULINEI VANDENS DIENAI

Š. m.  kovo 31 dieną ,Specialiojo ugdymo centre surengta viktorina „Vanduo – mūsų draugas“.

Viktorinos tikslas - skatinti mokinių sąmoningą požiūrį į vandenį.

plačiau
GERUMO AKCIJA

Kovo 29 d. Centro mokiniai dalyvavo „Gerumo akcijoje“. Ją organizavo Plungės technologijų ir verslo mokyklos dėstytojai kartu su pirmo kurso studentais, kurie mokosi kirpėjo profesijos. Dėstytojai papasakojo apie kirpėjo profesiją, o studentai tobulino savo įgūdžius gražindami mūsų mokinius.

plačiau
TEATRO DIENA, PLUNGĖS KULTŪROS CENTRE

Plungės kultūros centre kovo 24 – 25 dienomis vyko respublikinis vaikų teatrų festivalis ,,Vaikiško teatro pavasaris".

plačiau
SKIRKITE 1,2 % GPM PLUNGĖS SPECIALIOJO UGDYMO CENTRO VAIKAMS

Skirktie 1,2% Plungės specialiojo ugdymo centro vaikams.

plačiau
PASKAITA - UŽSIĖMIMAS

Kovo mėnesį Specialiojo ugdymo centre vyko paskaitos – užsiėmimai, kurių metu mažieji ugdytiniai kartu su visuomenės sveikatos specialiste, diskutavo apie vandens svarbą žmogui ir gamtai.

plačiau
PASAULINĖ ŽEMĖS DIENA

Kovo 21 dieną Centre vyko renginys ,,Pasaulinė Žemės diena“. Visų klasių mokiniai su mokytojais, padėjėjomis, Centro administracija rinkosi į aktų salę, kuri buvo papuošta mokinių piešiniais ,,Mano Žemė“, pagamintais inkilais.

plačiau
GERUMAS MUS SUARTINA

  Kovo 21 d., minint pasaulinę Dauno sindromo dieną, lavinamųjų klasių mokiniai, lydimi mokytojų ir mokytojos padėjėjos, lankėsi Plungės technologijų ir verslo mokykloje.

plačiau