NAUJIENOS

 

 

INTEGRUOTA PAMOKA NETRADICINĖJE ERDVĖJE

Gegužės 24d. Socialinių įgūdžių mokiniai vyko į B. Kaulienės konditerijos gaminių įmonę. Neįprastoje aplinkoje vyko komunikacinės veiklos ir praktinės veiklos integruota  pamoka ,,Konditerinių gaminių gamybos procesas“.

plačiau
ATVIRA PAMOKA

Plungės specialiojo ugdymo centro 1-4 spec. klasės mokiniai, nešini įvairiais muzikos instrumentais, išskubėjo į Liepijų mokyklą (Platelių skyrius), kur vyko muzikos pamoka „Linksmieji muzikos instrumentai“.

plačiau
INTEGRUOTA VEIKLA

Auklėtojai Regina ir Vincas organizavo integruotą veiklą "Ištiesk draugui ranką", kurios metu jaunesnio ir vyresnio amžiaus mokiniai ugdė bendravimo, socialinius įgūdžius.

plačiau
EDUKACINIS ROBOTIKOS UŽSIĖMIMAS

Centro mokiniai dalyvavo edukaciniame robotikos užsiėmime - Jaunojo išradėjo kelionė: keliaujantys robotai.

plačiau
INTEGRUOTA PAMOKA KITOJE ERDVĖJE

Gegužės 17 d. 5-6 spec. kl. mokiniams buvo organizuota integruota, kitoje erdvėje, geografijos ir medžio darbų pamoka. Pamoka vyko tarp trijų ežerų Telšių rajone.

plačiau
ŠEIMOS DIENA

Gegužės 12 d. Centre vyko Šeimos dienos šventė.

plačiau
IŠVYKA Į TARPTAUTINĮ TEATRŲ FESTIVALĮ

  Gegužės 12 d. Socialinių įgūdžių klasių mokiniai vyko į Plungės kultūros centrą. Išvykos tikslas: paskatinti domėtis teatro menu, tinkamai elgtis viešose vietose.

plačiau
NUO SĖKLOS IKI AUGALO

    Pavasaris darbų metas, tad ir bendrabučio I auklėjimo grupė įsisuko į pavasarinių darbų maratoną. 

plačiau
OLIMPINĖ DIENA

Gegužės 10 d. dalyvavome Plungės sporto ir rekreacijos centro projekte “Fizinio aktyvumo plėtra geresnei gyventojų sveikatai ir gyvenimo kokybei” Olimpinėje dienoje.

plačiau
IŠVYKA Į TRATC

Gegužės 9 dieną 7-10 specialiųjų klasių mokiniai lankėsi Telšių regioniniame atliekų tvarkymo centre.

plačiau
PROTMŪŠIS

Gegužės 4 dieną Specialiojo ugdymo centro mokiniams suorganizuotas protų mūšis „Žalingi įpročiai – ką žinome?“.

plačiau
FIZINIO UGDYMO PAMOKA IR KLASĖS VALANDĖLĖ NETRADICINĖJE APLINKOJE

Atšilus orams ir vis labiau lepinant saulės spinduliams, vis dažniau norisi būti lauke. Todėl ir Centro pradinukai, saulėtą antradienį,  įprastą sporto salę iškeitė į aktyvias veiklas miesto žaidimų aikštelėje.

plačiau
RŪŠIUOK IR TAUSOK!

   Šiais laikais kaip niekada aktualus atliekų rūšiavimas. Labai svarbus kiekvieno mūsų indėlis į gamtos tausojimą. 

plačiau
VAIKŲ VELYKĖLĖS - ŠVENTĖ IR MAŽAM, IR DIDELIAM

Balandžio 28 d. Centre  vyko nuotaikinga, tradicine tapusi Vaikų Velykėlių šventė.

plačiau
UKRAINOS VAIKŲ GRUPĖS IŠVYKA Į SVEČIUS

Balanžio 27 d. Ukrainos ikimokyklinio amžiaus vaikų užtimtumo grupė "Saulutė" lankėsi Plungės l./d. "Vyturėlis" ir dalyvavo Lietuvos mažųjų žaidynėse.

plačiau
AKCIJA DAROM'22

Plungės specialiojo ugdymo centro bendruomenė prisijungė prie akcijos "Darom'22".

plačiau
PAMOKA NETRADICINĖJE ERDVĖJE

Balandžio 14 d. IB- IIIB SĮU klasės mokiniai buvo maloniai sutikti Plungės Vaikų bibliotekoje  ir išbandė edukacinę programą,, Sensoriniai skaitymai“.

plačiau
PAILGINTOS DIENOS GRUPĖS PASIEKIMAI

Pailgintos grupės ugdytiniai Gabrielius ir Silvija  dalyvavo Respublikinėse parodose „Rid rid rid Margi margučiai“  ir „Margučių margutis“.

plačiau
LINKSMOSIOS ESTAFETĖS

Prieš mokinių pavasario (Velykų) atostogas Plungės SUC vyko sportinės varžybos, kurių metu rungėsi ne tik specialiųjų klasių mokiniai, bet ir mokytojai. Visos komandos savo jėgas išbandė "linksmosiose" estafetėse. Po to sekė kvadrato varžybos. Mokinių džiaugsmas buvo buvo didžiulis, kovos buvo atkaklios, komandos nebuvo linkusios pralaimėti. Visus varžybų dalyvius lydėjo pavasariška nuotaika.

plačiau
PASKAITA

Š. m. balandžio 12 ir 13 dienomis jauniausieji specialiojo ugdymo centro moksleiviai klausėsi paskaitos,  kaip tinkamai prižiūrėti ir valyti dantukus.

plačiau