Menu Close

DAILIOJO RAŠTO KONKURSAS “ŠEIMA”

Centro mokytojos Kristina Masiliauskienė, Danutė Ažaneckienė ir Loreta Kerpauskienė suorganizavo rajono mokinių, turinčių specialių ugdymosi poreikių, dailiojo rašto konkursą „Šeima“.

1-4 klasių mokiniai dailyraščiu rašė eilėraštį, o vyresnių klasių mokiniai rašė tekstą. Rajono mokytojos, dirbančios su šiais mokiniais, labai aktyviai įsijungė į mokinių paruošimą sudalyvauti šiame konkurse (18 mokytojų  ir 53 mokiniai).

Buvo sudaryta darbų vertinimo komisija, kuriai vadovavo centro lietuvių kalbos mokytoja Dovilė Adomauskienė. Komisija labai atidžiai peržiūrėjo visų mokinių atsiųstus darbus ir juos įvertino. Atrinkti  geriausi devyni 1-4 klasių ir 9 vyresnių klasių mokinių darbai. Šie mokiniai buvo apdovanoti  Diplomais. Visi kiti, dalyvavę konkurse ir įdėję daug pastangų mokiniai, gavo Padėkos raštus.

Esame labai dėkingi mokytojoms, paruošusioms mokinius dailiojo rašto konkursui. Tikimės, kad  ateinančiais mokslo metais susitiksime meninio skaitymo konkurse, kurį žadame organizuoti ir vėl pravesti Plungės Vaikų bibliotekoje. Iki malonaus pasimatymo!

Skip to content